Wonderful world
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Trajna sminka

5 posters

Ići dole

Trajna sminka Empty Trajna sminka

Počalji od lasata Sre Maj 07, 2008 1:39 pm

Tetoviranje zaista nesto ne boli. Relativno brzo mesto utrne i onda je sve OK. Ja doduse nemam klasicnu tetovazu ali imam trajnu sminku, tj. iscrtane konture usana. To je genijalna stvar. Uradis jednom i miran si 5-6 godina. Princip je isti kao i tetovaza. Stotine uboda u sekundi... Meni su nudili zubarsku anesteziju ali zaista nije bilo potrebe. angel



(prebacila sam ove poruke iz teme tattoo,kako bismo ovde nastavile pricu o tome...Wonderfull)
lasata
lasata
moderator

Broj poruka : 112
Lokacija : Univerzum
Datum upisa : 07.05.2008

Nazad na vrh Ići dole

Trajna sminka Empty Re: Trajna sminka

Počalji od Vragolasta Amfibija Sre Maj 07, 2008 1:43 pm

@lasata

I kako ti sada izgledaju usne? ako imas neku sliku usana pre i posle,eto,mozes mi poslati,,,,zainteresovana sam za tako nesto a nikad nisam videla uzivo.
Vragolasta Amfibija
Vragolasta Amfibija

Broj poruka : 3
Datum upisa : 07.05.2008

Nazad na vrh Ići dole

Trajna sminka Empty Re: Trajna sminka

Počalji od Wonderful Sre Maj 07, 2008 1:52 pm

Bas super,sve clanice istetovirane jupi
nadam se da cu vam se i ja pridruziti uskoro.

Stvarno bi bilo super kada bi nam poslala sliku da vidimo kako to izgleda,
to je sjajna stvar!
Wonderful
Wonderful
Administrator

Broj poruka : 454
Godina : 36
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 02.05.2008

https://wonderfullworld.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

Trajna sminka Empty Re: Trajna sminka

Počalji od lasata Sre Maj 07, 2008 10:44 pm

Nemam neku zgodnu sliku izbliza ali mogu da vam kazem da su mi po prirodi usne tanke a usta mala sto mi se nije dopadalo a ono ubrizgavanje silikona me sablaznjava. I tako sam cula za trajnu sminku i otisla da se raspitam. Dopalo mi se ono sto sam cula i odmah sam to uradila. Iscrtali su mi ivicu usana nekoliko milimetara dalje od moje prirodne ivice a posto su mi usta bledunjava to se zaista ne primecuje i izgleda super, super... Oblik je sada savrsen a ja sam se toliko navikla i svi oko mene da bi mi bilo nezamislivo drugacije. Ne koristim nikakav karmin ni sjajeve jer nema potrebe ni za cim. Inace postupak je isti kao tetovaza i radi se iz dva puta. Kod nas se to jos uvek retko radi mada mi nije jasno zasto jer je savrseno resenje a ni cena nije strasna. Da ne bih nikoga reklamirala potrazite na netu u svojoj najblizoj okolini kozmeticke salone koji rade trajnu sminku. Mada... mnogo je bolje otici po nekoj preporuci jer ako nesto zeznu... trajna sminka traje i do 7 godina. Ja sam otisla bez preporuke ali eto ispalo je vise nego dobro. bravo

Hej, pa vas dve imate slicicu sa strane. Kako da stavim avatar? Brzo, brzo... dance1
lasata
lasata
moderator

Broj poruka : 112
Lokacija : Univerzum
Datum upisa : 07.05.2008

Nazad na vrh Ići dole

Trajna sminka Empty Re: Trajna sminka

Počalji od Wonderful Sre Maj 07, 2008 10:53 pm

Gore na pocetku strane,udji u profil,zatim u avatar,izberi slicicu i zapamti.
Ako se ne snadjes objasnicu detaljnije flower1

Koliko kosta to zadovoljstvo?
Wonderful
Wonderful
Administrator

Broj poruka : 454
Godina : 36
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 02.05.2008

https://wonderfullworld.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

Trajna sminka Empty Re: Trajna sminka

Počalji od lasata Sre Maj 07, 2008 11:34 pm

Izvini, ja se zaletela da stavim avatar i zaboravih da ti odgovorim. 120 evrica ali toliko bi te kostale i olovke, karmini i sjajevi za 6-7 godina. Ma kostalo bi mnogo vise. A uz to ne moras da sminkas usta svaki put od pocetka. Budis se nasminkana. Zar to nije super? dance1
lasata
lasata
moderator

Broj poruka : 112
Lokacija : Univerzum
Datum upisa : 07.05.2008

Nazad na vrh Ići dole

Trajna sminka Empty Re: Trajna sminka

Počalji od Wonderful Sre Maj 07, 2008 11:41 pm

To stvarno jeste super,jos kada bi postojala i trajna maskara ne bi se uopste sminkala jupi

Lep avatar...
Wonderful
Wonderful
Administrator

Broj poruka : 454
Godina : 36
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 02.05.2008

https://wonderfullworld.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

Trajna sminka Empty Re: Trajna sminka

Počalji od lasata Sre Maj 07, 2008 11:48 pm

Hvala za avatar. Ne postoji trajna maskara ali rade i trajnu sminku oko ociju, mislim kao kreon ili ajlajner. Ja sam mislila da uradim liniju duz gornjeg kapka ali jos uvek razmisljam. Ipak su to oci. U salonu su mi rekli da je to brze, lakse i da manje boli nego usta. Jos uvek razmisljam ali mislim da to ipak necu uraditi.
lasata
lasata
moderator

Broj poruka : 112
Lokacija : Univerzum
Datum upisa : 07.05.2008

Nazad na vrh Ići dole

Trajna sminka Empty Re: Trajna sminka

Počalji od Vragolasta Amfibija Sre Maj 14, 2008 7:51 pm

Eto,moracu sada da se raspitam i za to.
Mada,mozda moj tattoo majstor i to radi,nikad se ne zna :):)
Vragolasta Amfibija
Vragolasta Amfibija

Broj poruka : 3
Datum upisa : 07.05.2008

Nazad na vrh Ići dole

Trajna sminka Empty Re: Trajna sminka

Počalji od lasata Čet Maj 15, 2008 10:34 am

Ne verujem bas da to radi tatoo majstor ali ko zna. To bi ipak trebalo da bude neko ko se bavi profi sminkanjem i obicnim i trajnim. Ipak je iskustvo u sminkanju tu bitno a ne znam koliko to ima tvoj tatoo majstor. ;)
lasata
lasata
moderator

Broj poruka : 112
Lokacija : Univerzum
Datum upisa : 07.05.2008

Nazad na vrh Ići dole

Trajna sminka Empty Re: Trajna sminka

Počalji od zalosna_sova Čet Maj 15, 2008 4:36 pm

Eh da, to za usne deluje stvarno super. Meni je gornja usna tanja od donje. I ja sam razmisljala isto za trajnu sminku oko usana, al sad trenutno, kad sam videla cenu, ne odgovara mi. Jooooooj. Mozda jednog dana. kez
zalosna_sova
zalosna_sova

Broj poruka : 65
Godina : 48
Lokacija : Novi Beograd
Datum upisa : 03.05.2008

Nazad na vrh Ići dole

Trajna sminka Empty Re: Trajna sminka

Počalji od Wonderful Čet Maj 15, 2008 4:50 pm

I ja se slazem da je dobra stvar,
cena nije mala,ali kada samo pomislim da cu godinama posle toga biti mirna shvatim da vredi svaku paru.
Mene vise odbija faktor bola...ne mogu da zamislim koliko boli bockanje oko usana grrr
Wonderful
Wonderful
Administrator

Broj poruka : 454
Godina : 36
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 02.05.2008

https://wonderfullworld.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

Trajna sminka Empty Re: Trajna sminka

Počalji od lasata Pet Maj 16, 2008 10:26 am

zalosna_sova ::Eh da, to za usne deluje stvarno super. Meni je gornja usna tanja od donje. I ja sam razmisljala isto za trajnu sminku oko usana, al sad trenutno, kad sam videla cenu, ne odgovara mi. Jooooooj. Mozda jednog dana. kez
Pa eto i ja sam to uradila zbog tanje gornje usne, a i blede su mi. I sada sam jako srecna i zadovoljna. Prosto se celo lice promeni. Sada mi kazu da ne mogu ni da se sete kako su mi usne izgledale ranije. kez
lasata
lasata
moderator

Broj poruka : 112
Lokacija : Univerzum
Datum upisa : 07.05.2008

Nazad na vrh Ići dole

Trajna sminka Empty Re: Trajna sminka

Počalji od lasata Pet Maj 16, 2008 10:28 am

Wonderfull ::I ja se slazem da je dobra stvar,
cena nije mala,ali kada samo pomislim da cu godinama posle toga biti mirna shvatim da vredi svaku paru.
Mene vise odbija faktor bola...ne mogu da zamislim koliko boli bockanje oko usana grrr
Bol nije uopste strasan a mozes ako si osetljiva da uzmes zubarsku anesteziju. Veruj mi da sam ja zeka plasljivac ali za lepotu... I stvarno nije strasno. ;)
lasata
lasata
moderator

Broj poruka : 112
Lokacija : Univerzum
Datum upisa : 07.05.2008

Nazad na vrh Ići dole

Trajna sminka Empty Re: Trajna sminka

Počalji od Macka-u-cizmama Uto Jan 27, 2009 8:54 pm

@ lasata
Kod koga si radila?
Ja bih da mi izvuku liniju na gornjem kapku u 'cat eye' fazonu, ali ne znam kod koga da idem, bojim se da mi ne zeznu, toliko sam se nacitala prica o neuspelim pokusajima... girl cry

P.S. Wow, poslednja poruka je od maja 2008.... Dobro, valjda ce neko procitati...
Macka-u-cizmama
Macka-u-cizmama

Broj poruka : 7
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 27.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Trajna sminka Empty Re: Trajna sminka

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu