Wonderful world
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ah...ta djeta

3 posters

Ići dole

Ah...ta djeta Empty Ah...ta djeta

Počalji od Wonderful Ned Maj 04, 2008 2:34 am

Nazalost malo je nas koje smo u potpunosti zadovoljne svojom kilazom.
Uvek ima tih nekoliko (ili malo vise) kilograma viska kojih ne mozemo da se otarasimo.
Mucite li vi muku sa kilazom i na koji nacin je resavate ili bar pokusavate?
Evo prilike da ovde sakupimo sto vise djeta kako bismo nasle onu koja nam najvise odgovara.
Wonderful
Wonderful
Administrator

Broj poruka : 454
Godina : 36
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 02.05.2008

https://wonderfullworld.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

Ah...ta djeta Empty Re: Ah...ta djeta

Počalji od lasata Sre Maj 07, 2008 1:45 pm

Evo ja sam upravo na dijeti koju je prepisala doktorka. Drzim je 6 dana i skinula sam 2kg sto je kod mene zaista uspeh jer imam usporen metabolizam. Sada to pokusavam da resim. Visoka sam 170cm i imam 64kg. o no

Danas je 20. avgust i ja moram da kazem da nemam vise 64kg... Sada imam 61kg... kez


Poslednji izmenio lasata dana Čet Avg 21, 2008 1:33 am, izmenjeno ukupno 1 puta
lasata
lasata
moderator

Broj poruka : 112
Lokacija : Univerzum
Datum upisa : 07.05.2008

Nazad na vrh Ići dole

Ah...ta djeta Empty Re: Ah...ta djeta

Počalji od zalosna_sova Sub Maj 17, 2008 1:34 pm

Ej a koja je to dijeta. Aj daj recept flower1 da pokusam i ja hm
zalosna_sova
zalosna_sova

Broj poruka : 65
Godina : 48
Lokacija : Novi Beograd
Datum upisa : 03.05.2008

Nazad na vrh Ići dole

Ah...ta djeta Empty Re: Ah...ta djeta

Počalji od Wonderful Sub Maj 17, 2008 4:35 pm

POstavicu ja ovih dana nekoliko djeta za koje znam da su dobre,naravno ukoliko ih se pridrzavas o no
Wonderful
Wonderful
Administrator

Broj poruka : 454
Godina : 36
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 02.05.2008

https://wonderfullworld.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

Ah...ta djeta Empty Re: Ah...ta djeta

Počalji od zalosna_sova Sub Maj 17, 2008 4:36 pm

Ajde, ajde! bravo respect jedva cekam. Joj da ako uspem da se pridrzim neke shock
zalosna_sova
zalosna_sova

Broj poruka : 65
Godina : 48
Lokacija : Novi Beograd
Datum upisa : 03.05.2008

Nazad na vrh Ići dole

Ah...ta djeta Empty Re: Ah...ta djeta

Počalji od lasata Ned Maj 18, 2008 11:13 am

@Zalosna sova - ne valja da tek tako na svoju ruku drzis kojekakve dijete. Ako bas hoces onda bi trebalo da nas snabdes nekim podacima (moze na PM). Mislim na visinu, gradju, kako se gojis, godinice itd. yes
Da takodje i koliko kilica imas trenutno a koliko bi zelela.
lasata
lasata
moderator

Broj poruka : 112
Lokacija : Univerzum
Datum upisa : 07.05.2008

Nazad na vrh Ići dole

Ah...ta djeta Empty Re: Ah...ta djeta

Počalji od zalosna_sova Ned Maj 18, 2008 4:08 pm

Ajoj wall ma imam 32 skoro 33 godine. Visina 175, a tezina 75 kg cry1 U stvari najidealnija tezina mi je 65 kg koju sam dugo godina odrzavala i naprasno se ugojila pre 3 godine tih 10 kila koje nikako da skinem cry Pa ako znate neku pametnu dijetu navodno dajte pa da pokusam jeee

respect2
zalosna_sova
zalosna_sova

Broj poruka : 65
Godina : 48
Lokacija : Novi Beograd
Datum upisa : 03.05.2008

Nazad na vrh Ići dole

Ah...ta djeta Empty Re: Ah...ta djeta

Počalji od Wonderful Ned Maj 18, 2008 5:47 pm

lasata je u potpunosti u pravu da masovne dijete nisu najbolje resenje i da je svakako bolje kada neko napravi individualnu dijetu samo za tebe.
Opet milim da je bolje drzati i neku od proverenih masovnih dijeta nego ne pridrzavati se nicega i gojiti se.
Ja licno mislim da nije toliko problem skinuti kilazu koliko istu zadrzati,
kad se vratis starim navikama i kilaza se vrati o no
A i gubljenje kilograma bez fizicke aktivnosti tesko i sporo ide,a ja recimo nisam redovna kada je sport u pitanju wall
Wonderful
Wonderful
Administrator

Broj poruka : 454
Godina : 36
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 02.05.2008

https://wonderfullworld.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

Ah...ta djeta Empty Re: Ah...ta djeta

Počalji od zalosna_sova Ned Maj 18, 2008 9:33 pm

Ma jeste sve to, slazem se! Nego em sam se skroz ulenjila, em jedem uglavnom dosta testa. Samo sedim i u kuci i na poslu, vozim se kolima ( majku mu kao da sam se rodila u njima ) o no tako da je katastrofa. Sto se tice vezbanja, ma ni da pomislim na njih! >Znaci katastrofa! A stalno sebi govorim e od sutra.... i tako me drmne jednom mesecno yes nono
cmok
zalosna_sova
zalosna_sova

Broj poruka : 65
Godina : 48
Lokacija : Novi Beograd
Datum upisa : 03.05.2008

Nazad na vrh Ići dole

Ah...ta djeta Empty Re: Ah...ta djeta

Počalji od lasata Ned Maj 18, 2008 11:31 pm

Stvari su krajnje jednostavne teoretski. Ugojimo se sedeci i jeduci a mrsavljenje je kontra akcija. Znaci kretanje i rajsferslus na usta. A onda kada doteramo liniju ponovo moramo da vodimo racuna o tome da potrosimo vise nego sto smo unele. Muke zive.
lasata
lasata
moderator

Broj poruka : 112
Lokacija : Univerzum
Datum upisa : 07.05.2008

Nazad na vrh Ići dole

Ah...ta djeta Empty Re: Ah...ta djeta

Počalji od lasata Ned Maj 18, 2008 11:36 pm

zalosna_sova ::Ma jeste sve to, slazem se! Nego em sam se skroz ulenjila, em jedem uglavnom dosta testa. Samo sedim i u kuci i na poslu, vozim se kolima ( majku mu kao da sam se rodila u njima ) o no tako da je katastrofa. Sto se tice vezbanja, ma ni da pomislim na njih! >Znaci katastrofa! A stalno sebi govorim e od sutra.... i tako me drmne jednom mesecno yes nono
cmok

Evo me. Mislila sam ja na tebe. Izracunala sam ti BMR i TDEE ako znas sta je to. A ako ne znas BMR ti je dnevna potreba za kcal u stanju mirovanja i to je kod tebe 1541kcal. TDEE je broj kcal koje trosis u kretanju. Za kretanje sam uzela da imas malo aktivnosti i sedeci posao. U tom slucaju TDEE je 1849kcal. Pogledaj samo koliko kalorija mozes dnevno da uneses. Ja imam samo 1351kcal. Znac, bas imas visok TDEE i mozes da uneses vise nego pristojnu kolicinu kcal. Ako pravilno biras i kombinujes ti mozes da se ubijes od klope i ipak da mrsavis. Zato pretpostavljam da jedes prazne kcal, odnosno pogresno biras namirnice.
E sad, ako hoces da smrsas valjala bi neka fizicka aktivnost, makar brz hod ako nista drugo. Jer mrsaveci uz neku 'fizikaliju' cuvas misice a smices salo. Ako nema fizikalije gubis i misice pa tako postanes mlitava. I tako bih ja mogla da ti pisem do sutra. Ako te interesuje nesto vise napisi koji si tip i gde se najvise gojis (bokovi, stomak itd.). Tako cu mozda moci da ti preporucim neku konkretnu dijetu. U medjuvremenu, nemoj jesti svoj BMR a pogotovo ne svoj TDEE. Dnevni unos kcal neka ti bude u okviru BMR ali bi bilo dobro da ne predjes 1200kcal dnevno. Jos vaznije je da ne jedes manje od 1200kcal jer onda ces usporiti metabolizam pa ce i vazduh poceti da te goji. Eto, toliko od nas limara ;)
lasata
lasata
moderator

Broj poruka : 112
Lokacija : Univerzum
Datum upisa : 07.05.2008

Nazad na vrh Ići dole

Ah...ta djeta Empty Re: Ah...ta djeta

Počalji od zalosna_sova Pet Maj 23, 2008 1:20 am

Huh joj pa to je malo, smrc cry1 no sta ces. Sva sreca srazmerno sam gradjena pa se svuda gojim. Ali bogami nikad nisam imala stomak i evo ga sad! U stvari kad pogledam najvise imam u stomaku, sav se omlitaveo, tj jedina pomoc bi mi bila trbusnjaci i da smanjim kalorije.
zalosna_sova
zalosna_sova

Broj poruka : 65
Godina : 48
Lokacija : Novi Beograd
Datum upisa : 03.05.2008

Nazad na vrh Ići dole

Ah...ta djeta Empty Re: Ah...ta djeta

Počalji od lasata Sub Maj 24, 2008 2:09 am

zalosna_sova ::Huh joj pa to je malo, smrc cry1 no sta ces. Sva sreca srazmerno sam gradjena pa se svuda gojim. Ali bogami nikad nisam imala stomak i evo ga sad! U stvari kad pogledam najvise imam u stomaku, sav se omlitaveo, tj jedina pomoc bi mi bila trbusnjaci i da smanjim kalorije.

Trbusnjaci sluze da zategnes i lepo oblikujes stomacic, ali ako imas stomak ne mozes ga skinuti trbusnjacima. To je greska. Prvo moras da skines stomak dijetom pa tek onda da ga lepo oblikujes trbusnjacima. okk
lasata
lasata
moderator

Broj poruka : 112
Lokacija : Univerzum
Datum upisa : 07.05.2008

Nazad na vrh Ići dole

Ah...ta djeta Empty Re: Ah...ta djeta

Počalji od zalosna_sova Ned Maj 25, 2008 3:58 pm

Pa da i ja sam mislila da prvo tako treba okk al kako da smanjim hranu. Sto je najgore radim u Meku pa sam tamo non stop gladna a kuci i nisam nesvest sta da radim hm Kiss
zalosna_sova
zalosna_sova

Broj poruka : 65
Godina : 48
Lokacija : Novi Beograd
Datum upisa : 03.05.2008

Nazad na vrh Ići dole

Ah...ta djeta Empty Re: Ah...ta djeta

Počalji od lasata Ned Maj 25, 2008 11:43 pm

Radis u Meku? shock Bojim se da ti nema spasa. Ja ne bih nikada odolela i imala bih 300kg. girl cry
lasata
lasata
moderator

Broj poruka : 112
Lokacija : Univerzum
Datum upisa : 07.05.2008

Nazad na vrh Ići dole

Ah...ta djeta Empty Re: Ah...ta djeta

Počalji od Wonderful Pon Maj 26, 2008 12:13 am

Isto sam htela da napisem... respect za tebe sto imas samo tih nekoliko kg viska flower1
Wonderful
Wonderful
Administrator

Broj poruka : 454
Godina : 36
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 02.05.2008

https://wonderfullworld.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

Ah...ta djeta Empty Re: Ah...ta djeta

Počalji od lasata Pon Maj 26, 2008 12:24 am

Skidam, skidam... Skinula sam 4kg. Jos 3kg i tip-top... kez
lasata
lasata
moderator

Broj poruka : 112
Lokacija : Univerzum
Datum upisa : 07.05.2008

Nazad na vrh Ići dole

Ah...ta djeta Empty Re: Ah...ta djeta

Počalji od Wonderful Pon Maj 26, 2008 2:40 am

bravo bravo bravo
Navijamo za tebe cmok
Wonderful
Wonderful
Administrator

Broj poruka : 454
Godina : 36
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 02.05.2008

https://wonderfullworld.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

Ah...ta djeta Empty Re: Ah...ta djeta

Počalji od zalosna_sova Pon Maj 26, 2008 2:02 pm

Da da navijamo!v bravo cmok
zalosna_sova
zalosna_sova

Broj poruka : 65
Godina : 48
Lokacija : Novi Beograd
Datum upisa : 03.05.2008

Nazad na vrh Ići dole

Ah...ta djeta Empty Re: Ah...ta djeta

Počalji od lasata Čet Avg 21, 2008 1:38 am

Pa Zalosna sovo... Kako stoje stvari sa kilicama? Da li si jos uvek zainteresovana za drzanje dijetice? Hajde stvarno da vidimo... ako jos uvek treba da skines 10 kilica mozda ne bi bilo lose da probas UN dijetu ili jednostavno da uvedes restriktivnu ishranu od 1200 kcal dnevno (ali pametnih kcal)... Javi kako stoje stvari... hello

Hvala sto navijate za mene... Pocetkom juna sam imala 67kg a sada imam nepunih 61kg... Brojim kcal... ali brljam ponekad... eat nevil
lasata
lasata
moderator

Broj poruka : 112
Lokacija : Univerzum
Datum upisa : 07.05.2008

Nazad na vrh Ići dole

Ah...ta djeta Empty Re: Ah...ta djeta

Počalji od zalosna_sova Pet Sep 26, 2008 7:47 pm

Uh evo me da se najzad javim! Smrsala sam 3 kg al evo trudim se , majke mi! Joj sto je tesko! Moram jos 7 kg i na konju sam. Pijem cedjeni sok od limuna i grejpa, supice sa sargarepom i karfiolom, jedem jabuke, pijem cajice i tako. Nadam se da cu oktobar pametno iskoristiti pa na vestacku oplodnju da krenem, najzad! Ljubim vas!
zalosna_sova
zalosna_sova

Broj poruka : 65
Godina : 48
Lokacija : Novi Beograd
Datum upisa : 03.05.2008

Nazad na vrh Ići dole

Ah...ta djeta Empty Re: Ah...ta djeta

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu