Wonderful world
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Siske IN-OUT

4 posters

Ići dole

Siske IN-OUT Empty Siske IN-OUT

Počalji od Wonderful Ned Avg 03, 2008 2:34 am

Priča se da je Kate Moss pre jednog večernjeg izlaska bila nezadovljna frizurom pa je uzela makaze u ruke i isekla šiške. Čim je kročila na ulicu njena nova frizura proglašena je najnovijim trendom. Kate ima asimetrične šiške i ove je sezone najvažnije da one ne budu preuredne.

Međutim, morate paziti na više stvari. Istina je da sa šiškama izgledate mlađe ali samo ako ste ih prilagodili obliku svojeg lica.

OVALNO LICE - Šiške moraju biti kratke ili sastrane
OKRUGLO LICE - Najbolje vam stoje guste šiške
DUGULJASTO LICE - Kosa ne smije biti preduga, a šiške ne smiju biti guste ni duge.
SRCOLIKO LICE - Kosa mora biti do visine jagodica, kako bi ih istaknula, a šiške sa strane.
VISKO ČELO - Najbolje da prekrijete gustim šiškama

Da li volite i da li nosite frizure sa siskama?
Wonderful
Wonderful
Administrator

Broj poruka : 454
Godina : 36
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 02.05.2008

https://wonderfullworld.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

Siske IN-OUT Empty Re: Siske IN-OUT

Počalji od Leil@ Sub Avg 09, 2008 2:20 am

Meni se dopadaju siske,
ne znam da li mi je lice ovalno ili duguljasto,
a potpno drugacija vrsta i duzina siski ide na jedan a drugacija na drugi oblik.
Leil@
Leil@

Broj poruka : 40
Datum upisa : 08.08.2008

Nazad na vrh Ići dole

Siske IN-OUT Empty Re: Siske IN-OUT

Počalji od Pearl Ned Avg 10, 2008 1:40 pm

Ja volim da vidim siske na nekom,ali ne i da ih nosim.
Mnogo mi je jednostavnije bez njih,
leti mi smetaju na celu jer od silne vrucine jedva samu sebe podnosim,
a kada dodje jesen ili zima stalno se nerviram sto mi ih vetar kvari.
Pearl
Pearl
moderator

Broj poruka : 27
Godina : 36
Datum upisa : 08.08.2008

Nazad na vrh Ići dole

Siske IN-OUT Empty Re: Siske IN-OUT

Počalji od brankicca Pet Sep 26, 2008 6:44 pm

Po meni frizura nije frizura ako ne poseduje siske,naravno one prave koje najbolje pristaju obliku glave...I jedino tako imam osecaj da i bez neke posebne dovitljivosti oko kose imamo neku zurku na glavi vrednu paznje....Nije bezlicno,i smatram ih detaljom i to veoma efektnim.....Trenutno nemam neke siske,ustvari imam ali su duze,leti ne volim bas da mi se lepe po celu od vrucine..A za vreme zime,obavezno ih capnem ,nekad sama ,nekad frizer,i uvek su drugacije...nosila sam ih raznih oblika,i posto imam sitniju glavu,sve su mi stajale...
Smatram da su siske bas,bas- IN,i preporucujem ih svima koji zele neku promenu na kosi ,u frizuri--bolje to nego da menjate boje stalno...Za svaki oblik lica postoje razne varijacije,a vas zadatak je samo da pronadjete koji oblik stoji vama,i najbolje je da pocnete odsecanjem malo po malo,dok ne vidite koja je duzina najbolja za vas...a opet se niste zaletele na ono-''htela sam malo ,a siske mi sad na pola cela..'' blink
brankicca
brankicca

Broj poruka : 44
Godina : 45
Lokacija : beograd
Datum upisa : 19.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Siske IN-OUT Empty Re: Siske IN-OUT

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu